5rocnik

25.4.2014 proběhl 5. výroční ročník tradiční akce Konference úspěšných žen, jako součást mezinárodní akce Equal Pay Day, neboli Den rovnosti platů.  Akci pořádala nezisková organizace Business & Professional Women Praha II (BPW) a  konala se v Clarion Congress Hotel Prague.

PROGRAM NEJVĚTŠÍ ŽENSKÉ AKCE V ČECHÁCH BYL NABITÝ:

    • ranní Inspirativní konference B2B + celodenní Mentoring zdarmaAktivní přestávky s doprovodným programem + After party
    • děti jsme hlídaly v koutku Baby Office zdarma

JAK JSME SE SKVĚLE BAVILY?

Dopolední čas vyplnila inspirativní konference s mnoha zajímavými speakry jako Zdeněk Němec, Byznys analytik LMC, Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay nebo Souriya OTMANI, velvyslankyně Marockého království v ČR a další zajímaví hosté…

 Mentorky EPD 20141

Stejně jako v minulých ročnících měly VŠECHNY ŽENY možnost setkat se zdarma prostřednictvím speed mentoringu s úspěšnými manažerkami a podnikatelkami z různých oborů u kulatého stolu a diskutovat. V roce 2014 jsme nabídli celkem 87! hodin mentoringu během 4 hodinových bloků. O své zkušenosti se dělilo celkem 50 profesionálek – mentorek a jejich hodiny navštívilo 1500! registrovaných žen. BPW tak úspěšně zasela semínko odvážných žen, které se aktivně zaslouží o svůj spokojený profesní a osobní růst a pokračuje ve slavné tradici ojedinělé akce.

Součástí programu byly i aktivní přestávky – například bubnování s Tokhimmódní přehlídka Ivety Pecuchové, nebo Smíchoškola GE Money, dále jste mohly využít služeb líčení a kosmetického poradenství Mary Kay, diskusní kavárnu s vynikající kávou zdarma Nespresso, bohatá tombola, zábava, trh s prodejními stánky, síťování a bohatý program s taneční skupinou Aneboafro s rautem během slavnostní Afterparty.

Setkání s úspěšnými ženami jsme pro Vás mohly připravit bezplatně jen díky podpoře našich partnerů, kterým tímto velmi děkujeme: MPSV, GE Money Bank, Plzeňský Prazdroj, Autosalon Klokočka, Wunderman, ProMoPro, Clarion Congress Hotel Prague, LMC, Život Nápadům, OMD, Mary Kay, Fructus Terrae a spoustu dalších podporovatelů a mediálních partnerů, kteří se na akci aktivně podíleli.

Prožili jsme pohodový den plný ženské energie a byl to zážitek!

Den rovnosti platů je celosvětovou akcí, která má za cíl upozornit na rozdíly platů žen a mužů, které se liší ve všech zemích EU. Například v České republice ženy vydělávají o 22 % méně než muži. Cílem akce bylo vyvolat odbornou diskuzi nad příčinami rozdílů v platech a poradit se, jak si můžeme vzájemně pomoci být v této oblasti úspěšnější.

U stolu s Margaretou Křížovou

Mentorovala i Mirka Čejková

S Lucií Borhyovou na téma slaďování

Bubnování s Tokhim

Módní přehlídka

Líčení a kosmetické poradenství Mary Kay