Ženy sobě

 The 6th annual report

17. a 18. dubna 2015 proběhl v pořadí již 6. ročník celosvětové akce Equal Pay Day – Ženy Sobě a poprvé v historii byla akce DVOUDENNÍ. První den proběhla veleúspěšná pracovně zážitková konference a druhý den jsme se věnovaly jenom ženám a pomocí speed mentoringu je inspirovaly k akčním činům.

Významnými hosty páteční konference se stala VĚRA JOUROVÁ (evropská komisařka pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví), SHIGERI TAKAMATSU (marketingová ředitelka Cartieru), DRAHOMÍRA MANDÍKOVÁ (ředitelka firemních vztahů a komunikace pro Českou a Slovenskou republiku v Plzeňském Prazdroji), LENKA ČÁBELOVÁ z Microsoftu a mnohé další inspirativní ženy. 

Sobotní mentoring opět trhal rekordy. Zaznamenaly jsme přes dva tisíce registrací a probíhal celý den, v pěti blocích!

Mentorky EPD 2015

Účastnice se v hodinových blocích mohly setkat například s MARKÉTOU FIALOVOU z TV Nova, RADMILOU PINKAVOVOU JIRKOVSKOU (HR ředitelkou TV Nova), BARBOROU SMUTNOU (HR ředitelkou České televize), BARBOROU CHUECOS (generální ředitelkou z Mary Kay), VERONIKOU BRÁZDILOVOU (generální ředitelka z Xeroxu), MARGARETOU KŘÍŽOVOU  a mnoha dalšími úžasnými mentorkami.

Poprvé v historii se také pod jednou střechou potkal mentoring a koučink. To aby účastnice viděly rozdíl v těchto dvou odlišných disciplínách. Koučinkovou zónu zastřešovala společnost Koučink Centrum Lenky Zelingrové, za což velmi děkujeme.

Pro maminky s dětmi byl k dispozici dětský koutek Rossmánek, který byl připraven ve spolupráci s Baby Office. 

Prohlédněte si FOTOGRAFIE Z 6. ROČNÍKU ZDE a nechte se inspirovat VIDEOREPORTÁŽí ZDE