Nezávislá National Sales Director společnosti Mary Kay

 

Čas

13:00 – 14:00 hodin

Téma

Práce sama na sobě jako cesta k úspěchu a rovnováze, aneb jak srovnat priority a mít stále dost energie na vše, co potřebuji.

 

O čem si budeme povídat

Před 20 lety jsem začala podnikat jako matka 8měsíčního syna a do pěti let jsem rozvinula nejen své podnikání, ale i rodinu. A s 3 malými dětmi jsem musela hledat tu správnou cestu. Až když jsem pochopila význam priorit a osobnostního rozvoje, tak jsem dokázala vše zvládnout a stále se těším z toho, kým se díky své práci mohu ještě stát. Důležité pro mne nejsou úspěchy, ale kým se mohu díky své práci na sobě stát a jak mohu pomoci ostatním ženám najít tento typ rovnováhy ve svém životě.

Ze života, aktuálně

Učím ženy úspěšnému podnikání.

 

Co ve vás vyvolává věta : Za peníze si můžeš koupit všechno?

Je relativní. Vše, co si mohu koupit, mi nemusí přinést osobní štěstí. Štěstí a pocit uspokojení často s penězi nesouvisí, každý ho musí najít uvnitř sebe. Klasika je, že vše si za peníze koupit nelze. To je pravda, ale mně se velmi líbí i něčí slova, že je lepší brečet v mercedesu než v tramvaji.

 

Kdybyste měla mimozemšťanovi vysvětlit, co znamenají pro Pozemšťana peníze, co byste řekla?

Pro někoho všechno a pro někoho nic – je to relativní.

 

Co vás dělá v práci šťastnou?

Nejlepší moment je, když mohu ukázat ženám okolo sebe, jak úžasné a jedinečné mohou být. Nejvíc mne baví a naplňuje když vidím jejich reakce.

 

Co byste během dne nejraději dělala, kdyby peníze nehrály žádnou roli?

Myslím, že jsem našla svoji vysněnou práci, a tu bych dělala i zadarmo. Miluji tu kombinaci práce na vnější i vnitřní kráse člověka.

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

Věřím, že ženy mají podporovat a inspirovat další ženy okolo sebe. Důvodem, proč jsem začala dělat svoji práci, bylo zvýšit sebevědomí ženám v naší zemi, a proto jsem se rozhodla i pro účast na této vyjímečné akci.