CK Aktivní nezadaní, s.r.o. , spolumajitelka, lektorka partnerských vztahů

Čas

13:00 – 14:00 hodin, 17:00 – 18:00 hodin

Téma

Proč mi nerozumí?

O čem si budeme povídat

Některé zavedené a předávané stereotypy způsobují nedorozumění a nepochopení v chování a komunikaci mezi ženami a muži a vytváří nepřátelské prostředí nejen v pracovním, ale i v rodinném životě. Přitom stačí pochopit a respektovat rozdílnosti mezi ženou a mužem, aby se nám příjemněji pracovalo a lépe žilo.

Ze života, aktuálně

Nechávám na sebe působit všechno nové, co mi přináší mateřství, poznávám nový rozměr života a vnímám, jak je důležité mít fungující spokojené partnerství. Mám radost, že moje práce dává smysl a mám kolem sebe mnoho inspirujících lidí.

Jakou radu byste udělila ženám pro rozvoj jejich kariéry?

 

Poslouchejte svoji intuici. Mějte sebe a svou rodinu na prvním místě. Najděte si skvělého kouče, který Vám pomůže na cestě za Vaším snem. Nenechte se odradit prvním neúspěchem.

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

 

Jako lektorka se setkávám s mnoha smutnými životními příběhy, které mohly mít jiný scénář, kdyby jejich aktéři věděli, jak moc jsou ženy a muži odlišní a že s touto skutečností nemá smysl bojovat. Jsem ráda za příležitost sdělit ženám to, co se ve škole neučí, přestože to je důležité pro jejich osobní i pracovní život. Aby nedorozumění plynoucí z neznalosti dále neničila lidské vztahy.

Kdy a při čem nejlépe načerpáte novou sílu jít dál, nevzdat se, rozvíjet své nápady a realizovat je?

 

Při setkáních s inspirativními lidmi, při čtení pozitivních reakcí od klientů, což mi dává vědomí smysluplnosti mé práce. Vědomí podpory ze strany mé rodiny mi dává sílu nedat se a jít dál za svými sny.

Co vás dělá v práci šťastnou?

 

Její smysluplnost. A také volnost. Být součástí začátku životních příběhů, pozorovat začínající partnerský vztah, číst o chystaných svatbách, narozených dětech.

Jaký sen byste si chtěla splnit?

 

Každou zimu relaxovat s celou rodinou na pláži s bílým pískem a poznávat tamní kraj.

Co byste poradila ženám, aby měly šťastné a spokojené dlouhodobé partnerství?

 

S manželem budeme letos slavit 20leté výročí, obchodními partnery jsem 11 let, manželé 3 roky, rodiče přes 2 roky. Za důležité považuji, aby partneři měli vyjasněné základní otázky již zpočátku vztahu (např. kde budou žít, jak budou zacházet s penězi, zda a kolik chtějí dětí), na vztahu stále pracovali, dělali si vzájemně radost, respektovali se navzájem i odlišnosti mezi mužem a ženou a přizpůsobili tomu i svoji komunikaci, projevovali si lásku a byli si oporou.