UNIQA pojišťovna, a.s., místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka (CFO), členka představenstva a finanční ředitelka UNIQA Slovensko

Čas

13:00 – 14:00 hodin, 15:00 – 16:00 hodin

Téma

Probuďte svůj potenciál. Řiďte svůj svět.

O čem si budeme povídat

Ženy více pochybují – i samy o sobě. Přitom když nezkusí o své sny zabojovat, nikdy se nedozví, zda by byly lepší než ten, kdo si jde za svým více. Zlomte ten stereotyp a nestyďte se za ambice a sebedůvěru. Řekněte si o lepší pozici a vyšší plat. Pamatujte, že to za Vás zpravidla nikdo jiný neudělá.

Ze života, aktuálně

Aktuálně hledám vyváženost. Jak být ve všech rolích dobrá a prospěšná, a umět hodně rychle přepínat. Jak zjednodušit „korporátní svět“, aby člověk mohl žít i v dalších světech plnohodnotně? Jak zlomit některé stereotypy? Jak se dál sama rozvíjet? Jak být dobrou mámou, co každý večer přečte pohádku? JAK TO VŠECHNO VTĚSNAT DO 24 HODIN?

Kdy a při čem nejlépe načerpáte novou sílu jít dál, nevzdat se, rozvíjet své nápady a realizovat je?

Když se zavřu na půlhodinku sama v sauně.

Kdybyste měla mimozemšťanovi vysvětlit, co znamenají pro Pozemšťana peníze, co byste řekla?

Univerzální směnná hodnota, za kterou lze uspokojit potřeby i radosti. Ale nejcennější věci za ně koupit nelze. A proto z nich není třeba dělat modlu.

Co ve vás vyvolává věta : Za peníze si můžeš koupit všechno?

Úsměv nad takovou naivitou.

Jaká životní ztráta se nakonec ukázala jako zisk?

Vyplatila se mi trpělivost. Na správného partnera, s nímž bych měla děti, jsem čekala dlouho. Vyplatilo se mi nedělat kompromisy. Dnes mám prima pětiletého kluka a skvělého muže.

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

Tuto koncentraci silných a inspirativních žen si nenechám ujít!