podnikatelka, koučka, trenérka

Čas

11:00 – 12:00 hodin, 17:00 – 18:00 hodin

Téma

Jak využít obavy, překonat strach a ztrátu proměnit v zisk

O čem si budeme povídat

Je to časté téma klientů. Vzpomínka na neúspěch, strach ze selhání, obava, že nejsem dost dobrá jsou často příčinou, proč nedojdeme do cíle, vzdáme to někdy hned na začátku a sen zůstane jen nesplněným snem. Ale právě negativní zkušenost je pro úspěch cenná a je fajn vědět, co s ní a jak ji využít.

Ze života, aktuálně

Jsem ve fázi zúročování zkušeností a konečně mám také čas věnovat se pro bono aktivitám, podporovat charitativní projekty a start up(y).

Jakou radu byste udělila ženám pro rozvoj jejich kariéry?

Úspěch je o sebedůvěře, vytrvalosti a disciplíně. Je důležité nenechat se zviklat okolím, proto bych si hlídala od koho a jaké rady přijímám.

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

Ženy by si měly vzájemně pomáhat, zatímco pro muže je to přirozené, my se to teprve učíme.

Jaké stereotypy, rodinné předsudky, svázané s pojmem PENÍZE jste musela překonat?

Že peníze patří k mužům a přicházejí s muži a že žena má jinou roli. Pak jsem měla problém, když jsem vydělávala více než muž a cítila jsem se špatně. Dlouho jsem hledala „zdravý“ vztah k penězům a naučily mě to až docela drsné životní lekce.

Jaká životní ztráta se nakonec ukázala jako zisk?

Když mě bývalá kamarádka ze dne na den vyhodila z práce, odjela jsem studovat do Londýna, změnila kariéru, udělala zásadní rozhodnutí v životě a od té doby žiju život podle sebe a jsem šťastná.

Co vás dělá v práci šťastnou?

Když má moje práce smysl a přináší užitek a když můžu spolupracovat s lidmi, kterých si vážím a se kterými funguje „chemie“.

Co pro Vás znamená „hojnost" a jak si ji udržujete?

Hojnost je pro mě přítomnost důležitých věcí jako jsou radost, láska, spokojenost, pocit bezpečí a jistoty, zdraví, hezké vztahy s blízkými lidmi, čas na sebe, životní energie, peníze a jejich prostřednictvím využívání možností a seberealizace. A udržuji ji tak, že jsem si vědoma, jak na tom momentálně v těchto oblastech jsem a pečuju o ně.