poradkyně ministra (zemědělství) a ředitelka komunikace

Prozraďte nám něco o sobě & proč jste přijal/a pozvání na konferenci?

Dlouhodobě spolupracuji s BPW a s Lenkou Šťastnou, několik ročníků jsem mentorkou a cítím, že peníze jsou téma, které ženy často neumí uchopit. Některé moje klientky se třeba děsí okamžiku, kdy si mají říct o zvýšení platu. Také vnímám kolik z nás je svázáno různými předsudky a sama jsem musela úplně změnit postoj k penězům a k úspěchu a o to se chci podělit s ostatními.

Co byste chtěli vzkázat účastníkům a účastnicím konference? Proč by měli přijít na konferenci?

Je tam úžasná energie, obrovská koncentrace zajímavých lidí a inspirujících příběhů a je to akce, která za své trvání už pozitivně ovlivnila spoustu žen. Je ojedinělá v tom, že si tu ženy opravdu pomáhají a spolupracují na svém úspěchu.

Jakou nejcennější radu ohledně peněz byste dali dceři? (vnučce?)

Rada pro mou dceru: Peníze vyjadřují hodnotu tvé práce a představují tvoje možnosti. Žena je stejně schopná jako muž podnikat, investovat, hrát si s penězi a má na to stejné právo. Pokud si peníze vyděláš, budeš mít větší radost, než když budeš čekat , že ti je má dát třeba tvůj manžel. A měj svoje peníze, a nebuď skrblík, ale najdi signál, kdy je pro tebe správné je vydat. Pro mě ten signál je, že cítím radost a dobrou energii z investice – pusu máma.