Xerox, PR and Marcomm Manager CZ and SK

Čas

13:00 -14:00 hodin, 15:00 – 16:00 hodin

Téma

Jak získat vlastní čas a netahat vinu za nohu.

O čem si budeme povídat

Bylo to moje velké téma. Matka, živitelka, managerka, hospodyně, uklízečka, kuchařka, pradlena….Tenhle kolotoč nemohl dopadnout dobře. A já zjistila díky této zkušenosti, že jediné štěstí, které si člověk může koupit, je vlastní čas. Čas na to, co ho nabíjí a naplňuje. Cesta k tomuhle shoppingu však byla dlouhá. Strašně se vlekla. Protože jsem táhla sebou svou vinu. Od té doby, co jsem se jí pustila a naučila se chytře investovat čas i do sebe, abych ho mohla pak investovat do druhých, nesmírně se mi ulevilo. A vím, že to je velké téma i pro mé kamarádky. Věřím, že je to téma pro mnoho z nás. Ráda se podělím o to, na co jsme přišly a co nám funguje, abychom byly štastnější my a tudíž všichni kolem nás.

Ze života, aktuálně

Mám skvělou práci, ve které se mohu realizovat. Mám šéfku, která za mnou stojí a umožňuje mi realizovat mé mnohdy nekonvenční nápady a vize a to mě strašně baví.

Jakou radu byste udělila ženám pro rozvoj jejich kariéry?

Být si vědoma toho, co vám jde, a v tom se realizovat. Nebát se chytit šanci, po které toužíte. Zkusit všechno, co vás láká. Intuice, vnitřní sílá a schopnost naslouchat hrají pro každou z nás. Využijte je.

Jaké stereotypy, rodinné předsudky, svázané s pojmem PENÍZE jste musela překonat?

Investice do sebe sama, to je téma i mého mentoringu. Také investovat do zdravého jídla. Můj tatínek se mnou vedl nejednu konverzaci na téma kolik je vlastně masa v téhle šunce…

Jaká životní ztráta se nakonec ukázala jako zisk?

Všechny mé ztráty a to i ty velké se snažím vidět pozitivně a najít si na nich něco, co mě v životě posune. I když to někdy není úplně snadné.

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

Protože se někdy cítíme strašně samy. Jsme hrdinky, co řeší problémy levou zadní. Ale naše trable jsou hodně podobné, je fajn zjistit, že je nás na svízel i lék víc.

Co byste během dne nejraději dělala, kdyby peníze nehrály žádnou roli?

Myslím, že takových věcí by bylo víc. Dělat radost sobě i druhým. Chtěla bych být užitečná a zároveň se bavit. A ten první den, až to přijde, ten zaručeně prospím.

Jaký sen byste si chtěla splnit?

Svůj vlastní byznys. Jsem 20 let v korporacích. Znám je skrz na skrz. Ráda bych si vyzkoušela, jaké to je vybudovat něco svého.