TV Nova s.r.o., Ředitelka sekce řízení lidských zdrojů

Prozraďte nám něco o sobě & proč jste přijal/a pozvání na konferenci?

Mohu na sebe prozradit, že mám svůj TODO list; seznam věcí které musím nutně udělat než umřu. Je to taková excelovská tabulka, na jedné straně do ní připisuji nové inspirace a bláznivé nápady a na druhé straně je realizuji a mažu. Seznam se tak stále mění, ale počet položek zůstává přibližně stejný.

Každý rok jsem fascinovaná množstvím energie, nadšení a tvořivosti, které na této akci cítím. Účast na ní mě vždycky nabije pozitivní energií na několik měsíců. A také věřím, že má smysl se vzájemně podporovat a sdílet si zkušenosti. Mimoto se vždy něco nového naučím.

Co byste chtěli vzkázat účastníkům a účastnicím konference? Proč by měli přijít na konferenci?

Přijďte a uvidíte sami. Může se vám stát, že se budete rády vracet.

Jak proměníte peníze na hojnost v jiných oblastech Vašeho života? Co pro Vás znamená hojnost?

Peníze mi umožňují dělat radost sobě i ostatním. Hojnost pro mě znamená být obklopena lidmi, kterých si můžu vážit, kteří mě inspirují a dodávají mi energii. V praxi to znamená, že mám zvláštní rozpočet na setkávání s lidmi, které mám ráda a se kterými mi je dobře. Na drobné dárky nebo společně strávený čas. Také ráda podřizuji své nákupní chování určitým principům. Například ráda nakupuji u českých obchodníků, řemeslníků nebo zemědělců.

Co byste dělali, kdybyste nemuseli řešit peníze? Kdyby jste měli k dispozici neomezený zdroj peněz?

Mám obavu, že by se na mám životě nic zásadního nezměnilo. Možná bych věnovala více peněz do projektů, které považuji za smysluplné.