SiMyCo s.r.o., jednatelka, ACSTH Certificate´s coach, External Supervisor&Trainer, Head of Business Department Blue Ocean

Čas

09:00 -10:00 hodin, 15:00 – 16:00 hodin

Téma

Staňte se výjimečné a jedinečné. Objevte sami sebe.

O čem si budeme povídat

Využijte své silné stránky. „Taktiku, kterou vítězíte, může znát každý, nicméně strategie, na níž je vaše podnikání založeno, neodhalí nikdo“. Stačí promyslet kroky, provést analýzu trhu, konkurence, segmentu a přijít na trh s modrým oceánem, něčím, co nemá konkurence. Staňte se výjimečné a jedinečné. Usmívejte se. Úsměv Vás nic nestojí a je mezinárodní…

Aktivně se věnuji psychologickému koučování, které klade zvláštní důraz na práci s motivací a napojení na emoce koučovaného. Koučování vnímám jako důležitou oblast osobního a pracovního rozvoje, jehož cílem je nejen naplnění výkonnostního potenciálu, ale i zvýšení Vaší osobní spokojenosti.

Ze života, aktuálně

V současné době se věnuji implementaci GDPR a pomoci subjektům v této problematice.

Jakou radu byste udělila ženám pro rozvoj jejich kariéry?

Vzdělávejte se, pečujte o sebe, objevte své silné stránky a seberozvíjejte se…

Jaký sen byste si chtěla splnit?

Tento rok jsem byla vyhlášena v soutěži „Lektor roku“, můj sen je stát se jednou „Manažer roku“.

Kdy a při čem nejlépe načerpáte novou sílu jít dál, nevzdat se, rozvíjet své nápady a realizovat je?

Relaxuji hudbou, s mojí dcerkou a rodinou, těším se z každé minutky, neboť je jen na nás, jak si den dokážeme vytvořit a užít si ho.

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

Propojením mých silných stránek znalostí a dovedností: „CHANGE MANAGEMENT- PSYCHOLOGIE- KOMUNIKACE -MOTIVACE“ bych se ráda podělila o své zkušenosti. Jsem schopna nastavit, zavést a udržet WORK-LIFE BALANCE. Za každou osobou je jedinečný životní příběh. A to mě na té práci baví a naplňuje. Těší mě oboustranné výsledky.

Jaká životní ztráta se nakonec ukázala jako zisk?

Práci jsem věnovala téměř veškerý svůj čas. V roce 2010 jsem pracovala jako ředitelka 4*hotelu. Jednoho dne řeklo tělo dost a já jsem zkolabovala. Málem jsem přišla o život. Naštěstí vše dopadlo dobře. Naopak mě to motivovalo. Najednou jsem cítila, že potřebuji jít dál za svým cílem a rozhodla se založit vlastní firmu.

Co ve vás vyvolává věta : Za peníze si můžeš koupit všechno?

Zdraví si za žádné peníze nekoupíme.