LINET Group, Global HR Director

Čas

09:00 – 10:00 hodin, 11:00 – 12:00 hodin

Téma

Umíme správně argumentovat, když jdeme za svým cílem?

O čem si budeme povídat

Toto téma považuji za velmi důležité a klíčové, chci-li něco obhájit či prosadit. Peníze a témata s tím spojená tam rozhodně patří. Věřím, že způsob argumentace, umění použít silné a jasné argumenty nám pomohou se dostat k cíli.

Ze života, aktuálně

Momentálně mne nejvíce zaměstnává téma, jak mít skvělý globální tým včetně dobře fungujících procesů, ale nezcentralizovat vše, nepošlapat lidskou energii a kreativitu ve stále rostoucí firmě. Aktivně se zabývám tématem diverzity především z pohledu multikulturního prostředí. Stále se věnuji podpoře žen nejen v hledání „té jejich“ cesty. Pracuji na projektech spojených s podporou dětí v dětských domovech při jejich vykročení do dospělého života.

Co vás dělá v práci šťastnou?

Že děláme to, co má smysl a baví nás to. Setkávání s kreativními a zajímavými lidmi, kteří jsou inspirativní a nebojí se nových nápadů. Spokojené kolegy, kolegyně, zákazníky … prostě prostředí, které nabíjí energií a dodává chuť být součástí.

Co byste během dne nejraději dělala, kdyby peníze nehrály žádnou roli?

Jen cestovala sama, s rodinou, přáteli….Stále se něčím novým inspirovala a pak se to pokoušela zaznamenat:-)

Jakou radu byste udělila ženám pro rozvoj jejich kariéry?

Buď sama sebou. Když cítíš potřebu, řekni si o podporu. Každá žena je osobnost a má neuvěřitelnou energii, kterou může nejen rozdávat, ale naučit se používat pro sebe. Věř své intuici a buď stále ženou..