COACH for SUCCESS.org – Business & osobní poradce, Kouč, Mentor, Facilitátor, Mediátor; MICROSOFT – CEE MC SAM & Compliance Lead

Čas

13:00 -14:00 hodin, 15:00 – 16:00 hodin

Téma

Osobní brand & Jak do sebe chytře investovat.

O čem si budeme povídat

OSOBNÍ ZNAČKA (personal brand) je dnes velmi důležitá. Je to de facto KDO jste vs. za KOHO Vás bere okolí. Je to TO, co dnes „PRODÁVÁ“. Díky čemu, můžete být ÚSPĚŠNĚJŠÍ i SPOKOJENĚJŠÍ sama se sebou. Každý z nás jsme něčím jedinečný. Máme, co ukázat, co prezentovat. Ovšem, kdo z nás to umí? U kolika z nás je to, kdo jsme a za koho nás bere okolí v souladu s našimi hodnotami a tím, jak bychom chtěli/y, aby nás ostatní viděli a brali. Pojďme se zaměřit na to, CO dělá právě VAŠÍ osobní značku, Váš brand. Co Vy můžete a chcete ukázat. Do čeho se vyplatí investovat. Naopak do čeho nikoliv. A co lze získat za výhodných podmínek či ZDARMA.

Ze života, aktuálně

Jako partner a průvodce umožňuji jednotlivcům i společnostem být úspěšnější a spokojenější. Dle situace vybírám vždy ten nejvhodnější přístup a metody. Čerpám ze své více jak 15ti leté praxe v nadnárodních korporacích, kde jsem rozvíjela lidi a business ve 23 zemích. Svým klientům otevírám nové možnosti. Jako poradce, kouč, mediátor, mentor nebo facilitátor – pomáhám udělat změnu, bourat bariéry, vytvořit nová propojení, vyjednat lepší podmínky a nastavit jasné další kroky. Odměnou je mi pozitivní zpětná vazba a úsměv klienta. Ten je mým pohonem na této cestě. Navíc jsem se tento rok stala podruhé maminkou, což přináší další krásné výzvy a inspiraci :)

Proč považujete svoji účast na akci Ženy sobě a podporu žen za důležitou?

Chci umožnit ostatním ženám být úspěšnější a spokojenější.

Co vás dělá v práci šťastnou?

Spokojenost s výsledkem a úsměv mých klientů. Možnost být prospěšná druhým.

Kdy a při čem nejlépe načerpáte novou sílu jít dál, nevzdat se, rozvíjet své nápady a realizovat je?

Po pozitivní zpětné vazbě od mých klientů. V přírodě – meditační delší běhy, jóga. Setkání s úspěšnějšími a inspirativními lidmi. Knihy, blogy, tématické články.

Co ve vás vyvolává věta : Za peníze si můžeš koupit všechno?

Úsměv. Všichni víme, že to, co je pro nás ve finále nejcennější, si za peníze nekoupíme: zdraví, důvěra, respekt, láska, přátelství, spokojenost.

Jaké stereotypy, rodinné předsudky, svázané s pojmem PENÍZE jste musela překonat?

Předsudek z rodiny: „Vydělávání pěněz je těžké a otravné“. Praxe mi ukázala, že ano, vydělávat peníze může být hodně těžké. Ale také, že pokud své práci dáte „vyšší smysl a správnou motivaci“, může to být zábava a zajímavá cesta sebepoznání.

Co pro Vás znamená „hojnost" a jak si ji udržujete?

Hojnost je pro mě otázkou nastavení mysli a soustavné práce na tom, aby člověk „stál na více nohách“. Tzn. aby v jeho životě kromě práce, byla rodina, přátelé, koníčky, čas pro sebe a svůj růst.